O nas

Niewielu ma świadomość, jak istotnym dla ekspansji miast i ich rozwoju gospodarczego ma zawód geodety. Nie jest to też dziedzina, w której większości czują się biegle i komfortowo. Łatwo tu o błędy i niedociągnięcia, dlatego geodeta musi być profesjonalistą. I zdecydowanym pasjonatem tej nauki.

Usługi geodezyjne Andrzej Konior z miasta Bielsko Biała to przedsiębiorstwo zrzeszające takie osobowości. Nie spoczywamy na laurach, doświadczenie nauczyło nas, by każde ze zleceń traktować, jakby było jedno i jedyne – kontrolujemy wzajemnie nasze wyniki, nie pozwalamy, by jakikolwiek błąd wkradł się w nasze obliczenia. Przed przystąpieniem do realizacji świadczenia, zawsze wykonujemy drobiazgową analizę, podajemy wstępną wycenę i konsultujemy plan przebiegu prac.

Chwalimy sobie współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi lub urzędowymi. To przede wszystkim dzięki rewelacyjnej komunikacji i płynnemu przepływowi informacji wewnątrz firmy, stanowimy zwartą grupę profesjonalistów, która zawsze ma dla Państwa przygotowane konkretne rozwiązanie.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia też konsekwentne unowocześniane zaplecza sprzętowego i podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej.

Mamy na swoim koncie szereg niezwykle satysfakcjonująco zrealizowanych zleceń krótko- i długoterminowych, dzięki którym zdobyliśmy wysoką pozycję branżową i stanowimy mocną konkurencję dla innych przedsiębiorstw.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia.

Konior Andrzej. Usługi geodezyjne, pomiary, mapy do celów projektowych

ul. Potok 20
43-382 Bielsko-Biała

Telefon: 601 379 872
E-mail: andkonior@wp.pl

geodeta

Geodeta, Usługi geodezyjne, pomiary, mapy do celów projektowych Bielsko Biała